Клебанський ліцей Тульчинської міської ради Вінницької області

Головна » Вибір підручників на 10 клас

Вибір підручників на 10 клас

Згідно Протоколу №3 від 05.05.2023р. для 10 класу 2023-2024 року було обрано наступні підручники:

Замовлення №1

Замовлення №2

  Відкрита виховна година«Україна в моєму серці».

  5 березня учнями  4 класу (класний керівник Криклива Наталя Петрівна) було проведено відкриту виховну годину «Україна в моєму серці»

  Мета заходу:

  -формувати у  школярів ціннісне ставлення до Батьківщини, любов до рідного краю;

  -розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності, прагнення примножувати своєю працею здобутки українського народу;

  -виховувати патріота, який знає і поважає традиції свого народу, трудівника, люблячого свою землю, справжнього громадянина.

  Учні  з класним керівником підготували:

  1.Легенду про Україну;

  2.Презентацію про Україну;

  3.Відео ролик про найбільші міста України;

  4.Читали вірші, виконували пісні про Україну;

  05.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  5-та річниця пам`яті Героїв Небесної Сотні

  В Клебанському ЗЗСО пройшла відкрита виховна година до 5-ої річниці пам`яті Героїв Небесної Сотні, яку підготували учні 9 класу.

  Метою виховної години було: вшанувати пам`ять Героїв Небесної Сотні; прищепити  любов до Батьківщини;формувати у школярів ціннісне ставлення до України, прав та свобод людини, європейського вибору українців;розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину, сприяти тому, щоб діти усвідомлювали, що необхідно бути громадянами України.

  25.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Афганістан-ти серця мого біль!

  В Клебанському ЗЗСО відбулася зустріч з воїнами- афганцями з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Ціле покоління чоловіків твердо засвоїло значення слова «військовий», знають ціну життю і більше, ніж хто- небудь  ненавидять війну.

  На святі були присутні заступник  військового комісара майор Дробот Володимир Володимирович, а також жителі села та працівники школи: Вакало Юрій Леонтійович, Кухтенко Сергій Петрович, Бондарчук Віктор Григорович, Соломон Іван Іванович.

  Вшанували всіх  полеглих в роки Афганської війни, в тому числі земляків:Андріїшина І.І.,Подоляна О.В.,СтепанюкаО.К.

  Учні читали поезії, виконували пісні, танці.

  Ми не повинні забувати жертв Афганістану, як і всіх інших жертв, які поніс наш народ в роки війни, а також подій на Сході України. Мріємо про те, щоб війна припинилася, а Україна була заможною, сильною, багатою країною.

  19.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  "Любов дарує крила"

  14 лютого 2019 року в Клебанському ЗЗСО відбулася розважальна програма для учнів середніх класів "Любов дарує крила".Між учнями 5-7 класів було утворено пари, які змагалися між собою в різних конкурсах.Всі учасники були нагороджені призами, перемогу здобула пара учнів  7 класу Комишанський Роман та Андрущенко Вероніка. Ми вітаємо всіх учасників і бажаємо їм всього найкращого.

  14.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Загальношкільні батьківські збори 08.02.2019р.

  08 лютого 2019 року в Клебанському закладі відбулися загальношкільні батьківські збори.

  На порядок денний виносили питання:

  1.       1.Про матеріально-технічне забезпечення закладу за 1семестр 2018-2019н.р(доповідач директор школи Вакало Ю.Л.)

  2.       2.Про підсумки навчання, особливості підготовки до ДПА та ЗНО(доповідач  заступник директора з НВР Прудивус Л.М.)

  3.       .Виховна робота в школі.(доповідач заступник з ВР Мисько Г.В.)

  4.        4.Про використання батьківських коштів та участь учнів в районних змаганнях і предметних олімпіадах.(інформує голова б/к Комишанська Н.В)

  5.       5.Шляхи запобігання булінгу у дитячому середовищі.(інформує психолог Білоус  І.В.)

  08.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Зіркова мрія 2019 рік!

  Учні Клебанського ЗЗСО взяли  участь в конкурсі "Зіркова мрія". Учениця 1 класу Горобець Анастасія, учениця 4 класу Шестопалько Катерина, учень 4 класу Герасименко Владислав, учениця 5 класу Петрунько Марина, учениця 7 класу Петрунько Валерія, учениця 11 класу Герасименко Юлія.

  28.01.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17
  Всього новин: 100