Клебанський ліцей Тульчинської міської ради Вінницької області

Головна » Новини

Новини

  Миколая зустрічаймо в цей святковий величний час

  Історія свята

  Святи́й Микола́й Чудотворецьсвяти́й МиколаМикола Уго́дникСвяти́тель Миколай (270/286 (бл. 275) — 6 грудня326/342/351), (грец. Νικόλαος, Hagios Nikólaosлат. Sanctus Nicolaus) — єпископ Мир (Лікія, сучасне ДемреАнталіяТуреччина), християнський святий.

  Християни різних Церков (Православної, Католицької, Англіканської, Лютеранської та ін.) пам'ятають його та шанують як великого святого.

  Святий Микола зараховується до святих як такий, що опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентівморяківторговців, і лучників.

   На його честь названо місто Миколаїв на півдні України (uk.wikipedia.org/wiki/).

    

        Щиро вітаємо з Днем Святого Миколая!

  Нехай Миколай принесе до Вашої хатини мир і щастя у родину!

  Щоб в житті усе велося і добро щодня лилося.

  Щоб від цього Дня Миколи жили Ви в добрі й любові.

  Щоб не знали ні бід-горя у бурхливому життєвому морі.

  Щоб пишався Вами край, а найбільше - Миколай.

  Бо він любить всіх, хто в мирі, в злагоді, в правді,

  І до тих він уночі несе духмяні калачі

  Ще й цукерки і цукати, щоб солодко було спати!


  Хай  Миколай у вишиванці

  Розбудить подарунком вранці

  І принесе у Вашу хату

  Добробут, радості багато.

  Зернятко щастя хай посіє.

  Зігріє гумором, любов'ю.

  І принесе Вам здоров'я!!!

  18.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Графік Новорічних свят у школі

  12.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Запрошуємо взяти участь у восьмому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови

  За сім років існування Всеукраїнський конкурс з англійської мови "ГРИНВІЧ" став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації у напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів у різних регіонах України.

  Конкурс "Гринвіч" проводиться у школі відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №105 від 07.02.2013р., зареєстрованого в Міністрестві юстиції України 26.12.2013р. за №319/22851.

  Запрошуємо учнів школи взяти участь в найпопулярнішому конкурсі з англійської мови в Україні.

   

  08.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Запрошуємо взяти участь у восьмому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "ГРИНВІЧ"

  За сім років існування Всеукраїнський конкурс з англійської мови "ГРИНВІЧ" став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації у напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів у різних регіонах України.

  Конкурс "ГРИНВІЧ" проводиться у школі відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №105 від 07.02.2013р., зареєстрованого в Міністрестві юстиції України 26.12.2013р. за №319/22851.

  Запрошуємо учнів школи взяти участь в найпопулярнішому конкурсі з англійської мови в Україні.

   

  08.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Вітаємо з Днем Збройних Сил України

   

   

  Історія свята

  День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ 1993 року, не є неробочим днем. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».

  Відзначається урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественною літургією. У війську проходять урочисті збори, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт. Ввечері програма свята завершується святковим феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів українського війська.

  За традицією, кожен рік президент України вітає всіх службовців української армії, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці Україною свого незалежного статусу.

  Щороку, починаючи з 2009 року до Дня Збройних сил України присуджуються дві премії імені Богдана Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва в розмірі 10 тис.гривень (uk.wikipedia.org).

   

   

  Дорогі чоловіки, хлопчики!

  Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

  Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

  Свято Збройних Сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

  Сьогодні з відчуттям глибокої шани і вдячності щиро вітаємо військових. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї, весь український народ.

   

  06.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Щорічно відзначаємо у школі Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   

   

   

  Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

  Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

   За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. За оцінками експертів, до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становитиме від 479 до 825 тисяч (uk.wikipedia.org/wiki/).

   

  01.12.2017 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 «14» 15 16 17
  Всього новин: 99
Всі новини

Контакти

Адреса: вул. Соборна 16 с. Клебань Тульчинський район Вінницька область 23660

Тел.:(04335) 37-3-18, 37-3-71

Email:kleban_school@meta.ua