Клебанський ліцей Тульчинської міської ради Вінницької області

Головна » Вибір підручників

Вибір підручників

Згідо Протоколу педагогічної ради №3 від 26.02.2024р. для 7 класу було обрано наступні підручники:

Результати вибору:

Згідно Протоколу педагогічної ради №2 від 23.01.2024р. для 2 класу було обрано наступні підручники:

Результати вибору

Згідно Протоколу педагогічної ради №3 від 15.12.2023р.  для 1 класу було обрано наступні підручники:

Результати вибору

Згідно Протоколу №3 від 05.05.2023р. для 10 класу 2023-2024 року було обрано наступні підручники:

Замовлення №1

Замовлення №2

    Запалимо свічку 25.11.2017р. о 16.00 у своєму вікні до Дня пам'яті жертв голодоморів

     

     

     

    День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

    Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. У церемоніальних заходах біля Меморіального знаку «Свічка пам'яті» в Києві також беруть участь перші особи держави, керівники іноземних країн, парламентів та міжнародних організацій, урядовці з різних країн, дипломати, представники релігійних конфесій, регіональні делегації, громадські і культурні діячі, свідки Великого Голоду.

    До 2008 року церемонія відбувалася перед пам'ятним знаком на Михайлівський площі, однак після відкриття Меморіалу жертв голодомору була перенесена туди.

    Хвилина мовчання

    О 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку в своєму вікні.

    Історія запровадження Дня

    Запроваджений згідно з указом Президента України Леоніда Кучми № 1310/98 від 26 листопада 1998 року як «День пам'яті жертв голодоморів». Указом Кучми № 1181/2000 від 31 жовтня 2000 року встановлювалася назва «День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій». Указом Кучми № 797/2004 від 15 липня 2004 року встановлювалася назва «День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій».

    Указом президента Віктора Ющенка № 431/2007 від 21 травня 2007 називається «День пам'яті жертв голодоморів».

    В Указі сказано:

     

    На підтримку ініціативи громадських організацій, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення України постановляю:

    Установити в Україні День пам'яті жертв голодоморів, який відзначати щороку у четверту суботу листопада

     

    У квітні 2010 року ПАРЄ ухвалила постанову, в якій привітала рішення Української влади встановити національний день пам'яті жертв голодоморів, та закликає владу інших постраждалих країн встановити аналогічну пам'ятну дату для вшанування жертв режиму.

    Частина українських істориків та громадських діячів вважає за доцільне відзначення четвертої суботи листопада як "Дня пам'яті жертв Голодомору". На сьогодні в Україні на юридичному та законодавчому рівні статус «Голодомор» має лише геноцид 1932-1933 рр. Події 1921-1923 рр. та 1946-1947 рр. кваліфікуються як масовий голод, геноцидний характер якого наразі не доведено, а отже, від вживання слова «голодомори» в множині нівелюється поняття Голодомору 1932-1933рр. як геноциду.

    Також, вживання поняття "голодомори" у множині  часто є причиною критики з боку світової спільноти та опонентів, і є приводом для невизнання Голодомору як геноциду Українського народу.Оскільки Голодомор 1932-1933 рр. є власною назвою геноциду українського народу (uk.wikipedia.org). 

    24.11.2017 | Aдмін | Читати далі

    Вшановуємо патріотизм і мужність громадян Євромайдану на шкільній лінійці 21 листопада - День Гідності та Свободи

     День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

    Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

    Одночасно зі встановленням Дня Гідності та Свободи указом № 871/2014 Президент скасував свято «День Соборності та Свободи України» та відновив свято «Дня соборності України». Святкування Дня соборності України та Дня свободи Президент Віктор Янукович скасував у 2011 році, запровадивши замість них свято «День Соборності та Свободи України».

     

    Відзначення

    2014

    Перша річниця Революції гідності була певною мірою конфліктною через ситуацію між частиною громадськості і владою.

    У Києві родичі героїв Небесної сотні освистали Президента України Петра Порошенка в ході покладання главою держави квітів, висловивши обурення безкарністю винних у вбивствах на Майдані. Лише після цього інциденту Порошенко прийняв рішення присвоїти загиблим звання Героїв України.

    В Одесі на День гідності спроба активістів розбити наметове містечко під будівлею обласного УВС по вул. Єврейській, але були відтиснені звідти працівниками міліції

    Заходи із вшанування загиблих на Майдані пройшли також в інших містах України — ЛьвовіТернополіЧернівцяхСумахКропивницькомуЗапоріжжіДніпропетровськуХаркові, Миколаєві, Рівному.

     

    2015

    Друга річниця була позначена ще гострішими конфліктами, а в ряді ЗМІ обговорювалася можливість початку «Третього Майдану».

    У Кривому Розі напруження було викликано фальсифікаціями на місцевих виборах на користь депутата від «Опозиційного блоку» Ю. Вілкула. Акції протесту розпочалися 17 листопада і станом на 21 листопада конфлікт лишався невирішеним[, на народне віче 22 листопада до Кривого рогу приїхали Семен СеменченкоВолодимир ПарасюкАндрій Садовий.

    У Херсонській області напередодні річниці виник конфлікт між активістами громадянської блокади Криму та працівниками правоохоронних органів, внаслідок якого 6-7 людей отримали травми, зокрема журналістка каналу ATR Гульсум Халілова. Конфлікт стався після підриву невідомими особами електроопор у Генічеському та Чаплинському районах 20 листопада. Конфлікт спонукав кримських татар до проведення 21 листопада акції протесту під Адміністрацією Президента у Києві

    Тим часом у Києві правоохоронці блокували підхід до пам'ятного хреста на алеї Небесної сотні, викликавши невдоволення громадян, що прийшли вшанувати пам'ять загиблих. Увечері того ж дня активісти зірвали запланований концерт на Майдані Незалежності, обурені тим, що річницю Майдану відзначають як свято (uk.wikipedia.org)

     

    21.11.2017 | Aдмін | Читати далі

    До уваги учнів та їх батьків!

     

          Хто з Вас хоче поринути у світ цікавих загадок, таємниць та нових відкритів? Хто бажає розширити свій світогляд? Якщо Ви відповіли хоча б на одне з питань - "так", тоді приєднуйтесь до участі у VIII Міжнародній природознавчій грі "Геліантус", яка відбудеться у школі 15 листопада 2017 року. Мета  конкурсу - формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; розвиток дослідницьких здібностей учнів.

    Запрошуємо юних природознаців, географів, біохіміків нашої школи взяти участь у цікавій, інтелектуально-природознавчій грі "Геліантус"!

      

    20.11.2017 | Aдмін | Читати далі

    Дякуємо за співпрацю

    Відділом освіти Тульчинської РДА було прийнято рішення надати 350м2  плитки, 2700 кг суміші клейової та 1000 кг цементу для ремонту підлоги коридору другого поверху. Однак коштів на оплату виконаних робіт (укладення плитки підлоги коридору другого поверху) не передбачено.

    Батьківська громадськість звернення сприйняла із завзяттям та спільно з працівниками втілювали намір у реальність.

                

    В укладенні плитки підлоги другого поверху взяли участь 4 батьків : 

    Качківський В.О., Комишанський В.А., Петрунько О.С., Крикливий І.В.

    З батьками пліч-о-пліч жваво трудилися працівники школи:

    Стріжак І.М., Вакало В.І., Кухтенко С.П., Самойленко П.М.

    Адміністрація, педагогічний колектив, учні школи висловлюють щиру вдячність за допомогу в покращенні умов для навчання та виховання школярів.

    Ми високо цінуємо підтримку та небайдуже ставлення до життя школи.

    Бажаємо Вам міцного здоров'я, мирного неба, натхнення, злагоди і добробуту!

    13.11.2017 | Aдмін | Читати далі

    У День української писемності та мови, 9 листопада 2017_р., традиційно відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності

     У День української писемності та мови, 9 листопада 2017 р., традиційно відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності

    Сімнадцятий Всеукраїнський диктант національної єдності традиційно відбудеться в День української писемності та мови  – 9-го листопада і звучатиме на Першому каналі Українського радіо о 12:30.

    Запрошуємо всіх від великого до малого – ви можете взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знаєте рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність та єдність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб ми - українці-  говорили українською мовою і зберегли її для своїх дітей та онуків.

    08.11.2017 | Aдмін | Читати далі

    В нашій школі проведено свято

    Міжнаро́дний де́нь ми́ру  встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається в 3-й вівторок вересня. Генеральна Асамблея в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. (З Вікіпедії)

    В нашій школі проведено свято "Діти за мир!"

     

    www.youtube.com/watch

    21.09.2017 | Aдмін | Читати далі
    Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 «16» 17 18
    Всього новин: 105
Всі новини

Контакти

Адреса: вул. Соборна 16 с. Клебань Тульчинський район Вінницька область 23660

Тел.:(04335) 37-3-18, 37-3-71

Email:kleban_school@meta.ua