Клебанський ліцей Тульчинської міської ради Вінницької області

Головна » Новини

Новини

  День Гідності і Свободи.

  21 листопада 2018 року в школі було проведено захід до Дня Гідності і Свободи,  в якому взяли участь учні 8 класу. Діти хотіли донести до учнів нашої школи ті події які відбувалися на майдані 5 років назад. Адже гідність- це одна з найнеобхідніших якостей людини.

   

   

   

                                                                                                                                 

  22.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Новий паркан школи.

  Клебанський ЗЗСО має чарівну обнову-паркан, платником якого є ПрАТ «Зернопродукт МХП» в особі директора Онуки В.В.,замовником- Клебанська сільська рада в особі сільського голови Халамана В.І., підрядником- Товариство з обмеженою відповідальністю«Київцивілбуд» в особі генерального директора Балтака В.В.

  Адміністрація закладу, педагогічний, батьківський та учнівський колективи щиро дякують за небайдуже ставлення до проблем школи, бажають здоров`я, злагоди, взаєморозуміння всім хто був задіяний у цій справі.

   

  22.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Геліантус 2018

  15 листопада 2018 року  в Клебанському ЗЗСО відбулася гра Геліантус в якій взяли участь учні 3-11класів.

  Геліантус — Міжнародна щорічна природознавча гра з фізики, біології, хімії та географії.

  22.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Екскурсія до музеїв м.Тульчина

  30 жовтня 2018 року організовано екскурсію в м.Тульчин з ініціативи вчительки історії Мисько І.В.Учні 5-7класів відвідали музей М.Леонтовича, де познайомилися з життям та творчістю видатного композитора. У краєзнавчому музеї дітям розповіли про історію рідного краю, побачили картини Другої Світової війни, про участь наших земляків у Афганській війні. Моторошно було слухати про  Героїв майдану та  учасників АТО. Діти з великим задоволенням слухали розповіді екскурсоводів та висловлюють подяку за цікаво проведений час.

  01.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Загальношкільні батьківські збори

  26 жовтня 2018року в Клебанському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів  відбулися загальношкільні батьківські збори, на які запросили старшого інспектора ювенальної превенції Тульчинського відділу поліції майора поліції Омелянчук О.М., працівника служби у справах дітей Заяць М.А., представника Тульчинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  Скибенко Н.В.

  Майор поліції Омелянчук О.М.виступила перед батьками з питанням: «Кримінальна та адміністративна відповідальність батьків за вчинення правопорушень неповнолітніми». Вона звернула увагу на те, що батьки мають приділяти більше часу вихованню своїх дітей, цікавитися, де вони проводять свій вільний час.

  Заяць М.А. закликала батьків цікавитися інформацією в соцмережах своїх дітей.

  Скибенко Н.В. повідомила батьків, що існують різні можливості всиновлення дітей-сиріт.

  Основні завдання навчально-виховного процесу школи на 2018/2019 навчальний рік повідомили директор школи Вакало Ю.Л. та заступник з навчально-виховної роботи Прудивус Л.М.

  На актуальність родинно-сімейного виховання звернула увагу заступник з виховної роботи Мисько Г.В.

  Про психологічний мікроклімат у школі виступила психолог  Білоус І.В.

  Відбулися вибори батьківського комітету школи. Головою обрано Комишанську Н.В.

   

  01.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Патріотичне виховання молоді

      Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

     Виховною проблемою Клебанського закладу загальної середньої освіти є: «Виховання свідомого громадянина, патріота рідної землі, який володіє високою культурою міжнаціональних відносин, духовно та фізично досконалий, готовий жити у громадянському суспільстві».

    Одним з найголовніших напрямків виховної роботи школи є національно-патріотичне виховання.

    Педагогічний колектив виховує повагу до Конституції держави, законодавства, державних символів – Герба, Прапора, Гімну. Вивчаючи історію українського козацтва, формує готовність вихованців до захисту Вітчизни.

    З нагоди Дня українського козацтва в школі проведено «Нумо, козачата» для учнів початкової школи. До гурту козаків прийняли козачат 1 класу. Перемогу здобула дружба.

    До Дня захисника України провели ряд заходів: години спілкування «Мужні захисники України», конкурс малюнків « Ми за захист нашої Вітчизни», вшанування учасників ООС, покладання квітів до Меморіального комплексу, пам`ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни та могили учасника АТО Свинобія Володимира Васильовича.

  Колектив школи та учнівська молодь взяли активну участь в акції «Подільський кошик-захиснику Вітчизни» з гуманітарною допомогою для підтримки бійців Національної Гвардії та Збройних сил України.

     Адміністрація школи дякує батькам, учням, працівникам закладу за активну участь, за листи, малюнки, подяки, гуманітарну допомогу для бійців, які беруть участь у бойових діях на Сході України.                       

                 Заступник з виховної роботи Мисько Галина  Василівна

  16.10.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17
  Всього новин: 99
Всі новини

Контакти

Адреса: вул. Соборна 16 с. Клебань Тульчинський район Вінницька область 23660

Тел.:(04335) 37-3-18, 37-3-71

Email:kleban_school@meta.ua