Клебанський ліцей Тульчинської міської ради Вінницької області

Головна » Вибір підручників

Вибір підручників

 

 

Згідно Протоколу педагогічної ради №6 від 01.05.2024р. для 11 класу було обрано наступні підручники:

Результати вибору

Згідно Протоколу педагогічної ради №4 від 22.03.2024р. для 11 класу було обрано наступні підручники:

Замовлення №1 , Замовлення №2

Згідно Протоколу педагогічної ради №3 від 26.02.2024р. для 7 класу було обрано наступні підручники:

Результати вибору:

Згідно Протоколу педагогічної ради №2 від 23.01.2024р. для 2 класу було обрано наступні підручники:

Результати вибору

Згідно Протоколу педагогічної ради №3 від 15.12.2023р.  для 1 класу було обрано наступні підручники:

Результати вибору

Згідно Протоколу №3 від 05.05.2023р. для 10 класу 2023-2024 року було обрано наступні підручники:

Замовлення №1

Замовлення №2

  Загальношкільні батьківські збори

  26 жовтня 2018року в Клебанському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів  відбулися загальношкільні батьківські збори, на які запросили старшого інспектора ювенальної превенції Тульчинського відділу поліції майора поліції Омелянчук О.М., працівника служби у справах дітей Заяць М.А., представника Тульчинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  Скибенко Н.В.

  Майор поліції Омелянчук О.М.виступила перед батьками з питанням: «Кримінальна та адміністративна відповідальність батьків за вчинення правопорушень неповнолітніми». Вона звернула увагу на те, що батьки мають приділяти більше часу вихованню своїх дітей, цікавитися, де вони проводять свій вільний час.

  Заяць М.А. закликала батьків цікавитися інформацією в соцмережах своїх дітей.

  Скибенко Н.В. повідомила батьків, що існують різні можливості всиновлення дітей-сиріт.

  Основні завдання навчально-виховного процесу школи на 2018/2019 навчальний рік повідомили директор школи Вакало Ю.Л. та заступник з навчально-виховної роботи Прудивус Л.М.

  На актуальність родинно-сімейного виховання звернула увагу заступник з виховної роботи Мисько Г.В.

  Про психологічний мікроклімат у школі виступила психолог  Білоус І.В.

  Відбулися вибори батьківського комітету школи. Головою обрано Комишанську Н.В.

   

  01.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Патріотичне виховання молоді

      Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

     Виховною проблемою Клебанського закладу загальної середньої освіти є: «Виховання свідомого громадянина, патріота рідної землі, який володіє високою культурою міжнаціональних відносин, духовно та фізично досконалий, готовий жити у громадянському суспільстві».

    Одним з найголовніших напрямків виховної роботи школи є національно-патріотичне виховання.

    Педагогічний колектив виховує повагу до Конституції держави, законодавства, державних символів – Герба, Прапора, Гімну. Вивчаючи історію українського козацтва, формує готовність вихованців до захисту Вітчизни.

    З нагоди Дня українського козацтва в школі проведено «Нумо, козачата» для учнів початкової школи. До гурту козаків прийняли козачат 1 класу. Перемогу здобула дружба.

    До Дня захисника України провели ряд заходів: години спілкування «Мужні захисники України», конкурс малюнків « Ми за захист нашої Вітчизни», вшанування учасників ООС, покладання квітів до Меморіального комплексу, пам`ятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни та могили учасника АТО Свинобія Володимира Васильовича.

  Колектив школи та учнівська молодь взяли активну участь в акції «Подільський кошик-захиснику Вітчизни» з гуманітарною допомогою для підтримки бійців Національної Гвардії та Збройних сил України.

     Адміністрація школи дякує батькам, учням, працівникам закладу за активну участь, за листи, малюнки, подяки, гуманітарну допомогу для бійців, які беруть участь у бойових діях на Сході України.                       

                 Заступник з виховної роботи Мисько Галина  Василівна

  16.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Клебанський ЗЗСО

     Вітаємо Вакала Юрія Леонтійовича з призначенням на посаду директора Клебанського закладу загальної середньої освіти.

    Бажаємо, щоб нові обов`язки давалися легко і безперешкодно. Нехай кожен новий день допомагає реалізувати те, що у планах. Хай наші вітання додадуть життєвої наснаги,а людська шана буде подякою за плідну працю. 

                              Колектив Клебанського ЗЗСО 

  16.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Урочистості з нагоди святкування Дня захисника України

  12 жовтня о 9год. ранку в Клебанському ЗЗСО відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. Були запрошені ветерани ООС, яким сільський голова вручив медалі та подяки Президента України, адже це свято відзначається в день Святої Покрови-заступниці і покровительки воїнів- Пресвятої Богородиці. Після урочистої частини відбулося покладання квітів до пам`ятника загиблим воїнам Другої Світової війни та могили учасника АТО Свинобія Володимира.

  12.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Змагання "Нумо, козачата"

  В нашій школі 08 жовтня були проведені змагання для учнів 1-4 класів "Нумо,козачата" присвячені Дню українського козацтва. Від класів були представлені команди,які підготували назву, девіз,речівку, пісню та емблему загону. І показали гарні результати зі спортивних конкурсів. Перемогу отримала ДРУЖБА!!!Вітаємо найменших наших козачат.

  12.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  День працівника освіти!!!

  05 жовтня 2018 року в Клебанському закладі загальної середньої освіти була проведена літературно-музична композиція "Вклонімося працівникам освіти" ,в якій взяли участь всі учні школи. Тож любі, дорогі наші працівники освіти! Земний  уклін вам, невтомні трудівники!

  12.10.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13» 14 15 16 17 18
  Всього новин: 107