Клебанський ліцей Тульчинської міської ради Вінницької області

Головна » Вибір підручників на 10 клас

Вибір підручників на 10 клас

Згідно Протоколу №3 від 05.05.2023р. для 10 класу 2023-2024 року було обрано наступні підручники:

Замовлення №1

Замовлення №2

  Олімпійський тиждень

  Відповідно  до указу Президента України від 29.06.1994р. №340/94 "Про день фізичної культури і спорту" в школі з 03 по 08 вересня проведено Олімпійський тиждень. Олімпійський урок був початком  Олімпійського тижня. Згідно річного плану роботи школи проведено спортивні змагання з бігу, волейболу,футболу. Завершенням тижня була  ранкова зарядка для учнів школи. Переможців нагороджено грамотами.

  Відео ранкової зарядки можна побачити за посиланням  https://youtu.be/J4KaK1Shinw

  11.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  Вітаємо із Днем знань

  1 Вересня-свято всіх дітей, але найбільше для учнів Нової Української Школи! Цього року навчатиметься в школі 161 учень, з них -22 учні першого класу.Привітати зі святом Першого Дзвоника нашу шкільну родину завітало багато гостей: Чуба В.В.-голова Тульчинської РДА, Гордійчук О.У.-голова районної спілки Афганців, Ксеник О.І.-в.о.директора ПРаТ"Зернопродукт", Канарський О.А.-представник МХП"Вінницька птахофабрика", Халаман В.І.-сільський голова, отець Стефан-настоятель храму.

  З вітальним словом до всіх звернувся голова Тульчинської РДА Віталій Чуба. Він запевнив батьків, адміністрацію школи, всіх присутніх, що  зробить все можливе, щоб Клебанський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів був одним із кращих в районі. Адміністрація школи, батьки, учні, вчителі вітають В.Чубу з новою посадою і бажають йому відмінних успіхів у роботі, творчого неспокою, невичерпної енергії, нових звершень.

  07.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  Вітаємо першокласників із вивченням "Букварика"!

  Дорогі першокласники!

  Вітаємо Вас з урочистим святом – прощання з  Буквариком!

  Це Ваша перша сходинка в шкільному житті, яку ви подолали власною працею.

  Цей рік непомітно зовсім пролетів,
  І всі
   ви підросли, дорослими стали.
  А попереду ще стільки днів,
  Відкриття і нові п’єдистали.

  Перший раз – у перший клас!
  Рік тому зустрів
  він вас.
  Тепер йде
  те в клас наступний,
  Вітер хай в
  ам дме попутний!

  Зі словами подяки ми звертаємося до ваших батьків. Це вони доклали багато зусиль для того, щоб ви читали. Вони разом з нами раділи  нашим маленьким перемогам.

  Слово подяки висловлюємо  вашій учительці, класному керівнику, Брижайтій Н.В., яка навчила  вас читати й писати, допомогла Вам здобути знання, здолати сходинки перші в житті.

   

  Бажаємо Вашим родинам сімейного добробуту, радісних дитячих усмішок, здоров’я, любові та миру. Нехай свято увійде до вашої оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові вагомі здобутки.

  27.04.2018 | Aдмін | Читати далі

  Інформація про вибір підручників для 5 класу

   

  Інформація про вибір підручників для 5 класу

  Протокол № 2 педради  від 13лютого 2018 року

   
  16.02.2018 | Aдмін | Читати далі

  Вшановуємо пам'ять про полеглих героїв Крут - 29 січня 2018 року

   

  Бій під Кру́тами — бій, що відбувся 16 (29) січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина.

  Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.

  У бою під Крутами оборонці української державності призупинили наступ противника і здійснили організований відступ, руйнуючи за собою колії і мости. Російське радянське військо втратило боєздатність на чотири дні. Поновити наступ на Київ війську Муравйова прийшлося не залізничним шляхом, як задумувалося, а на реквізованих селянських возах, запряжених кіньми, по розмоклій дорозі.

  Ця затримка ворога дала змогу українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державність.

  Сучасників особливо вразило поховання 27 сильних в повному розквіті сил юнаків, які потрапили після бою в полон до більшовиків і були ними страчені. На похороні в Києві біля Аскольдової могили голова Української Центральної Ради Михайло Грушевський назвав юнаків, які загинули в нерівній боротьбі, героями, а поет Павло Тичина присвятив героїчному вчинкові вірш «Пам'яті тридцяти».

   

  Десятиріччями історія бою або замовчувалася, або обростала міфами і вигадками, як у закордонній, так і у вітчизняній історіографії. 2006 року на місці бою встановлено пам'ятник. З нагоди 80-ї річниці бою Монетний двір випустив в обіг пам'ятну монету номіналом 2 гривні (uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%B9_%D0%BF%D1%96%D0%B4_%D0%9A%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8).

   

  29.01.2018 | Aдмін | Читати далі

  22 січня - День Соборності України

         День Собо́рності  України свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної  Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

  Офіційно в Україні День Cоборності відзначають з 1999 року.

  Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

  У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV УніверсалуУЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.

  Деякий час, з 30 грудня 2011 року, указом на той час Президента України Віктора Януковича День Соборності на офіційному рівні було скасовано і натомість встановлено «День Соборності та Свободи України». Однак, 13 листопада 2014 року указом Президента України Петра Порошенка свято було відновлено (uk.wikipedia.org/wiki/)

   

  19.01.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13» 14 15 16 17
  Всього новин: 100