Клебанський ліцей Тульчинської міської ради Вінницької області

Головна » Вибір підручників на 10 клас

Вибір підручників на 10 клас

Згідно Протоколу №3 від 05.05.2023р. для 10 класу 2023-2024 року було обрано наступні підручники:

Замовлення №1

Замовлення №2

  Пробне ЗНО 2021

  Реєстрація учасників пробного ЗНО завершується 19 січня 2021 року   Дата  проведення пробного незалежного оцінювання  - 10 квітня 2021 року.

   Предмети з яких можна пройти пробне ЗНО  - українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарт), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови

  Для реєстрації особи, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно:

  ·       заповнити реєстраційну заяву на сайті ВРЦОЯО; створити свою персональну сторінку “Особистий кабінет”;

  ·       з персональної сторінки роздрукувати квитанцію на оплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО (вартість участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні складає 240,00 грн);

  ·       на основі цієї квитанції здійснити оплату в установах будь-якого банку України або в установах інших учасників фінансових послуг до 23 січня 2021 року (включно).

  Факт зарахування коштів можна перевірити на своїй персональній сторінці «Особистий кабінет» (вхід на сторінку здійснюється за допомогою логіна та пароля, які генеруються під час реєстрації).

  Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного особою навчального предмета на рахунок ВРЦОЯО.

  Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує доступ до інформації про місце та час проходження пробного ЗНО. Інформування здійснюється у формі запрошення до пункту проведення пробного ЗНО, яке необхідно роздрукувати зі своєї персональної сторінки «Особистий кабінет».

  Адреса сайту Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти:      https://vintest.org.ua/  18.01.2021 | Aдмін

  Вернутись назад