Клебанський ліцей Тульчинської міської ради Вінницької області

Головна » Вибір підручників на 10 клас

Вибір підручників на 10 клас

Згідно Протоколу №3 від 05.05.2023р. для 10 класу 2023-2024 року було обрано наступні підручники:

Замовлення №1

Замовлення №2

  День Збройних сил України

  5 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, в Клебанському ЗЗСО проведено свято «Збережемо славу України», в якому взяли участь учні 5-11класів. Привітали  учасників АТО, працівників школи –чоловіків, які перебували у війську, воїнів Афганців.

  В цей день до школи завітали голова райдержадміністрації Чуба Віталій Володимирович та в/о начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Чепернатий Сергій Володимирович , які привезли подарунки-принтер, ноутбук та ламінатор.

  На зустрічі з педагогічним колективом голова райдержадміністрації Віталій Чуба наголосив, що освітянська реформа – найголовніша. Відзначив зміни, які проведені в школі з початку нового навчального року. Приємно вразив новий сучасний паркан (платником якого є ПРаТ «Зернопродукт», замовником- сільська рада).

  Сергій Чепернатий акцентував увагу, що одним із перших завдань школи є навчання, підсумком якого мають бути кращі результати ЗНО.

  Сільський голова Віктор Халаман запевнив присутніх, що і далі буде сприяти покращенню матеріально-технічної бази навчального закладу.

  Адміністрація школи, педагогічний, батьківський та учнівський колективи дякують меценатам за надану допомогу. Вітають зі святом Збройних сил України.Бажаємо всім миру в оселях та добробуту, успіхів та процвітання в усіх справах.

  07.12.2018 | Aдмін

  Вернутись назад